Katalog pánských parfémů

 
SAY parfém No 401 "FANTASY" Fantazie na každý den. Inspirovala nás vůně Giorgio Armani - Acqua di Gio
Svěží, květinově-kořenité tóny vůně pocházející ze středozemního pobřeží. Parfém má letní vyzařování s atributy mladosti a odvahy. Je to vůně s nádechem bylinkově stromové nóty, levandule, jasmín, frézie a ambry.
 
401 50 ml 20% Orient
 
SAY parfém No 402 "SPARK" Jiskřivý elixír. Inspirovala nás vůně Azzaro - Chrome
Vůně jako symbol: Síla emocí a jiskřivý elixír. To je poselství parfému Zorro. Silná a originální nadčasová klasika. Jasné, čisté, no též decentní prvky. Tato výjimečná svěží vůně nese ingredience bergamotky, růžových keřů, levandule, zázvoru a santálového dřeva.
 
402 50 ml 20% Chypr
 
SAY parfém No 403 "EXCITING" Vzrušující. Inspirovala nás vůně Bruno Banani - Man
Vůně Exciting je ideálním společníkem pro každého muže, který si troufá jít vlastní cestou. Ať už provokující nebo matoucí, Exciting je ta správná vůně (skoro) pro každou situaci a Váš nos se při této volbě rozhodně nezmýlil!
Složení: jasmín, ananas, muškátový ořech, vanilka, máta, santálové dřevo, citrón, šalvěj.
 
403 50 ml 20 % Orient
 
SAY parfém No 404 "COMFORT" Komfortní a kultivovaná. Inspirovala nás vůně Carolina Herrera-212
Svěží, stylová elegantní vůně. Je to setkání aromatické svěžesti, tepla a kultivované elegance. Vonný akord parfému je sestavený z nót zeleného citrónu, grapefruitu, květů divého pomeranče, zeleného koření, gardénie, zázvoru, pižma a santálového dřeva.
 
404 50 ml 20% Orient
 
SAY parfém No 405 "BRILLIANT" Zářivý Briliant - brilantní svěžest. Inspirovala nás vůně Chanel - Allure
Brilantní závan exotiky, aromatické citrusy a svěžest jarního větru. Unikátní vůně všech superlativů. Starostlivě vybraným vonným složkám dominuje křišťálově čistá svěžest. V pozadí vonného spektra nenápadně zaznívá sladce-kořenitý tón. Je to nádherná směs éterických olejů, mandarinky, dvou druhů pomeranče, bílého pižma, ambry a černého koření.
 
405 50 ml 20% Foug.
 
SAY parfém No 406 "THE HIGTS" Výšiny. Inspirovala nás vůně Mexx-Fly High man
Vůně muže, který má vysoké cíle. Tím správným doplňkem pro něho je vůně plná energie The Higts, kde dominují černý rybíz, mandarinka, bazalka, šafrán, mech, cedrové dřevo a heliotrop.
 
406 50 ml 20 % Orient
 
SAY parfém No 407 "VERY ATTRACTIVE" Velmi přitažlivý. Inspirovala nás vůně Dolce & Gabbana - Pour Homme
Dech vyrážející voňavé vyjádření jedinečnosti a přitažlivosti. Mírně nebezpečné, ale cool!
Složení: levandule,pižmo, santálové dřevo, cedrové dřevo, kosatec, tabák, koření, kardamon, estragon, šalvěj, citrón, neroli, mandarinka, bergamot.
 
407 50 ml 20 % Foug.
 
SAY parfém No 408 "ELEGANT ARGUMENT" Elegantní argument. Inspirovala nás vůně Prada - Man
Elegantní klasika. Temperamentní horní tóny dodají ihned jiskru sebedůvěry, pocit výrazné energie sálá z bohatých tónin mnohovrstevné ambry. Podepřená je čistým teplým akordem. Šarmantním srdcem zní působivý svěže-sladký part. Odzní slušivá kombinace kontrastních tónů. Zážitek, který zůstává: přirozenost, klasika, charisma.
 
408 50 ml 20% Foug.
 
SAY parfém No 409 "SUNNY DREAM" Slunečný den. Inspirovala nás vůně Hugo Boss - Baldessarini Del Mar
Lehké letní osvěžení. Čistá, zajímavá svěžest, vzácné dřeviny a lehký kořenitý podtón - to jsou prvky lení svěží vůně. Vonné ingredience: mandarinka, černé koření, italská bergamotka, čaj, skořice, kardamon, cedrové dřevo, kadidlo, ambra, pačule a jantar.
 
409 50 ml 20% Foug.
 
SAY parfém No 410 "SONG OF THE HERO" Píseň hrdiny. Inspirovala nás vůně Hugo Boss - Boss
Nádech průzračné svěžesti. Velmi příjemná, čistá svěží vůně. Parfém osloví zvlášť muže, kteří dávají přednost jemnějším romantickým kreacím. Toto jedinečné aroma je definované notami jablka, bergamotky, a cedrového dřeva.
 
410 50 ml 20% Foug.
 
SAY parfém No 411 "ALWAYS FORWARD !" Vždy vpřed! Inspirovala nás vůně Hugo Boss - Boss in Motion
Perfektní inspirace pro moderní životní styl.Vůně pro aktivního, sportovního muže plného energie a optimismu. Hravě zdolává překážky, s radostí přijímá výzvy života a jeho směr je v každé situaci jasný - vždy vpřed!
Složení: červené koření, bergamot, fialka, skořice, muškátový ořech, bazalka, pižmo, santálové dřevo, vetiver.
 
411 50 ml 20 % Orient
 
SAY parfém No 412 "IMPOSING" Dynamická. Inspirovala nás vůně Hugo Boss - Boss in Motion Blue
Síla, odvaha, rozhodnost - to jsou exkluzivní, dynamické a svěží prvky. Parfém je splynutím tónů mandarinky, trpkého pomeranče, máty, květů pačule, karafiátu, kmínu, santálového dřeva, tabáku, ambry a pižma. Moderní, stylová vůně se nabízí svým intenzivním svěžím podpisem. Zanechává nezapomenutelné pocity.
 
412 50 ml 20% Orient
 
SAY parfém No 413 "GREEN DREAM" Zelený sen. Inspirovala nás vůně Hugo Boss - Boss in Motion Green
Svěží, kořenitě-dřevitá kompozice. Svěží lesní zeleň, aromatické koření a vzácné dřeviny dávají svojí pečeť této vůni mimořádně čistého charakteru. Parfém je zkomponovaný v souzvuku vůní mandarinky, kardamonu, cukrové třtiny, muškátového oříšku, cedrového a santálového dřeva.
 
413 50 ml 20% Foug.
 
SAY parfém No 414 "ONLY YOURS" Jen tvůj. Inspirovala nás vůně Hugo Boss - Hugo Energise
Nekonvenční, sladká, ovocně-květinové aroma. Parfém zaujme paradoxy - sladké, teplé a svěží vyzařování. Výjimečné složení: mandarinka, růžové koření, kardamon, koriandr, bílé frézie, kakaovník,sametua strom Jacaranda.
 
414 50 ml 20% Chypr.
 
SAY parfém No 415 "SUCCESFUL" Úspěšná. Inspirovala nás vůně Jean Paul Galtier - Le Male
Levandule, bergamot a kardamon spouštějí nové, silné aroma. V kontrastu souzvuku květů pomerančovníku, kmínu a máty se rodí sytá vůně plná entuziasmu a zářivého tepla. Boby Tonka, dřeviny a vanilky v základě působí přitažlivě, klidně a harmonicky. Successful je vůně úspěšného muže, který s přehledem přijímá výzvu.
 
415 50 ml 20% Orient.  
 
SAY parfém No 417 "OCEAN & BREEZE" Moře a vánek. Inspirovala nás vůně Kenzo - Kenzo Pour Homme
Dokonalá kombinace úžasných vůní moře, bambusu a borovice, obohacená santálovým dřevem, muškátem a vetiverem, vytvořená pro muže milujícího svobodu.
 
417 50 ml 20 % Orient
 
SAY parfém  No 418 "NEW MORNING" Nové ráno. Inspirovala nás vůně Lacoste - Cool Play
Vůně moderního sportovního muže, vždy překypujícího svěžestí a energií! Složení: koriandr, březové lístky, bergamot, mandarinka, fialka, santálové dřevo, vetiver, cedrové dřevo, koření, ambra, pižmo, vanilka, pačuli.
 
418 50 ml 20 % Orient
 
SAY parfém No 419 "NEW DIMEMSION" Nová dimenze - svěžest dřevin. Inspirovala nás vůně Lacoste - Essentials
Svoboda, pokoj a pozitivní vyzařování tvoří charakter parfému Costa Brava. Je to hluboká vůně plná kontrastů. Překvapí svěžestí dřevin, kořenitým podtónem, vůní citrusů a růží. Ingredience: květy rajčete, bergamotka, citrusy, černé koření, růže, santálové dřevo a pačuli.
 
419 50 ml 20% Chypr
 
SAY parfém No 420 "CHEERY" Radost & Pohoda. Inspirovala nás vůně Lacoste - Pour Homme
Moderní, svěží pánská vůně se sladkým podtónem. Určená pro aktivního, elegantního muže s pozitivním postojem. Zajímavé esence parfému tvoří červený grapefruit, italská bergamotka, šalvěj, jablko, švestka, růžové koření, skořice s přídavkem Rumu Absolute, santál, cedr, pižmo a vanilka.
 
420 50 ml 20% Chypr
 
SAY parfém No 421 "PROMISSING FUTURE" Slibná budoucnost. Inspirovala nás vůně Lacoste - Pour Homme
Jedinečná vůně určená mužům - vítězům v lásce i ve hře. Suverénně začíná svěžestí zeleného jablka, zelenou svěžest a energii vystřídá teplo jasmínu, pižmo, vetiver a tajemnost dodají vzácné dřeviny.
 
421 50 ml 20 % Orient
 
SAY parfém No 422 "ONCE MORE" Ještě jednou - čistý charakter. Inspirovala nás vůně Mexx - Mexx Men
Parfém se nabízí křišťálovou čistotou, průzračnou a aromatickou svěžestí. Je vytvořený pro moderního kultivovaného muže. Čistý charakter parfému je definovaný zelenými nótami cedrového a santálového dřeva, zdokonalený geránií a jasmínem. Sladký podtón dává vůni úžasné charisma. Vůně osloví zvlášť mladé muže.
 
422 50 ml 20% Foug.
 
SAY parfém No 423 "SPECIFIC STYLE" Specifický styl - specifická top událost. Inspirovala nás vůně Gucci - Pour Homme
Vůně oblekové elegance. Decentní a delikátní, stylová pánská vůně. Určená pro vyrovnaného muže s autoritou. Speciální, kvalitní složení tvoří závor, bílé koření, papyrusové dřevo, Orbis, Laurusové listy, vetiver a kadidlo. Zvláštní gracióznost tónů nabízí použití parfému na příležitost osobitého, výjimečného charakteru.
 
423 50 ml 20% Orient
 
SAY parfém No 424 "SIMPLY GREAT" Jednoduše úžasná. Inspirovala nás vůně Issey Miyake - L 'eau d 'Issey
Protipóly tohoto světa vyjádřené v parfému: svěží, ale zároveň hřejivý, dřevité nóty prolínající se s kořenitými.Složení: mandarinka, leknín, koriandr, šalvěj, pelargónoe, šafrán, skořice, muškátový ořech, pižmo, ambra, stromová kůra.
 
424 50 ml 20 % Chypr
 
SAY parfém No 425 "RESPECT" Respect & Charisma. Inspirovala nás vůně Giorgio Armani - Code
Nekonvenční, jiskřivá, orientálně-kořenitá aróma. Pod svěžest a tajuplnost vůně se podepsali vonné nóty cedrového dřeva, mandarinky, semínka anýzu, růže, květy olivy, rozmarýn, šedá ambra, boby Tonka a santálové dřevo. Parfém nese prvky decentní elegance.
 
425 50 ml 20% Orient
 
SAY parfém No 426 "EXCELLENT" Excelentní. Inspirovala nás vůně Christian Dior - Fahrenheit
Excelentní, podmanivá kreace. Je to setkání nadčasové klasiky a elegance. Výrazný kořenitý podpis, vůně dřevin a květinová nóta dávají parfému nezaměnitelnou atraktivitu. Něžnost střídá sílu znovu a znovu. Vonné složky: bergamotka, levandule, citrón, květy trní, včelí vosk, jantar, fialky, kozí list, santálová strom, cedr a smůla . Parfém podtrhuje osobnost muže, je to vůně oblekové elegance, jistoty a sebevědomí. Ideální na rozhodující schůzku.
 
426 50 ml 20% Orient
 
SAY parfém No 427 "ALWAYS FRESH" Vždy svěží. Inspirovala nás vůně Puma - I'm going Man
Staňte se tím pravým osvěžením pro Vaše okolí - nekompromisně, sebevědomě a spontánně s vůní Aleays fresh.Vůně absolutně přímočará a trendová. Složení: vetiver, santálové dřevo, kadidlo, labdanum, ambra, pižmo, vanilka, koření, jasmín, mandarinka, ananas, grapefruit, jablko.
 
427 50 ml 20 % Orient
 
SAY parfém No 428 "EVENT" Událost - decentní přitažlivost. Inspirovala nás vůně Nikos - Sculpture
Exkluzivní, kultivovaná svěží vůně. Osloví nekompromisním sladce-svěžím akordem. Parfém je zkomponovaná z vonných esencí bergamotky, koriandru, pomeranče, ambry, šalvěje a cedrového dřeva. Působí decentně a přitažlivě zároveň. Charisma parfému je zjevně v souzvuku kontrastních tónů něhy a dynamiky.
 
428 50 ml 20% Orient
 
SAY parfém No 429 "HEAVEN BLUE" Nebeská modrá. Inspirovala nás vůně Aramis - Always
Vůně muže, který si uvědomuje síliu prvního dojmu. Nic neponechá náhodě a vždy zvítězí. Složení: kardamon, vetiver, okurka, cedrové dřevo, citrón, máta, zázvor,mandarinka.
 
429 50 ml 20 % Orient
 
SAY parfém No 430 "WATER WORLD" Vodní svět. Inspirovala nás vůně Davidoff - Cool Water Game
Život je hrou! Užívejte si života a bavte se! Osvěžující, živá a hravá je Vaše vůně Water World. Složení: vodní meloun, grapefruit, černý rybíz, levandule, fialka, cedrové dřevo, pižmo, pačuli.
 
430 50 ml 20 % Foug.
 
SAY parfém No 431 "MOONLIGHT" Měsíční svit - elegantní skvost. Inspirovala nás vůně Giorgio Armani - Emporio Armani Night He
Atraktivní, něžná a podmanivá kreace. Zaujme vůní jehličí, potom sytým citrusovým tónem a teplou sladkou fialkovou nótou. Vonné esence: bergamotka, mandarinka, levandule, kardamon, koření, cedr, pačule, myrra, boby Tonka a fialky. Parfém má přitažlivé romantické frekvence, evokuje teplou letní měsíční noc.
 
431 50 ml 20% Orient
 
SAY parfém No 432 "WILD BLOOD" Divoká krev. Inspirovala nás vůně Diesel - Fuel for LIFE
Silné srdce této vůně,markantní fougére - akordpřekypuje původním,klasickým kódem všech pánských vůní:Levandulí!Nejprve Vás oslní tato divoká krev světelnými blesky, které popouštějí uzdu fantazii.Tento první osvěžující zážitek vystřídá pořádná dávka anýzu a prapefruitu, která propůjčí této vůni perfektní lesk bez jediné chybičky. Základem druhé svěží vlny, která Vás opojí, jsou maliny. Zpočátku působí uzavřeně, v zápětí se rozvine a propůjčí této vůni divokost a vitalitu v podobě, dosud ve světě pánských vůní neznámé, ovocné fáze.na závěr nastupije dřevitá vlna s dobrou dávkou heliotropu a vytvoří tak nepředvídatelný, nanapodobitelný celek.
 
432 50 ml 20 % Foug.
 
SAY parfém No 433 "ATTRACTIVE" Atraktivní. Inspirovala nás vůně Giorgio Armani - Emporio
Elegantní, originální vůně současného moderního muže. Sladce-kořenitá esence působí neskutečně příjemně. Tato oslnivá, teplá aroma je kombinací japonského Yuzu, šalvěje, vetiveru, santálu, cedru, stromu quayna, pižma a kardamonu. Síla tohoto parfému je v jeho romantickém vyzařování.
 
433 50 ml 20% Orient
 
SAY parfém No 434 "IDEAL" Ideál pro dva. Inspirovala nás vůně Calvin Klein - CK One
Příjemná, osvěžující vůně v unisex stylu - pro ženy i muže. Nejdříve odezní čerstvé ovocné noty - bergamot, kardamon, meloun, papája a ananas. Květinové srdce vás pohýčká speciálním extraktem z jasmínu, fialky, růže a muškátu. Dubový mech s jantarem a dvě nové pižma v základu si vás celkem získají. Průzračná, lehká, univerzální vůně.
 
434 50 ml 20% Chypr.
 
SAY parfém No 436 "SPECIALLY YOU" Exkluzivní specialita. Inspirovala nás vůně Cerruti - Cerruti Si
Charismatická, exkluzivní orientální vůně. Vyzařuje harmonii tón v tóně - svěží dřeviny, koření, sladká, teplý a intimní tón. Srdce parfému tluče v tónech vzácného Mauretánského balzámu Copahu, bylinné směsi, aromatické smůly a dřevin. Přídavek zázvoru, afrických rostlin a heliotropu dává této vůni přitažlivé frekvence.
 
436 50 ml 20% Foug.
 
SAY parfém No 437 "CLASS" Večerní elegance. Inspirovala nás vůně Cartier - Declaration Esence
Elegantní, svěží orientální kreace. Interpretuje vnitřní vyrovnanost a sebedůvěru svého majitele. Pod decentní vyzařování parfému se podepsali vonné tóny koriandru, bergamotky, břízy, mandarinky, kardamonu a koření, brusinky, cedr, vetiver a dubový mech dávají vůni přitažlivý nádech.
 

437 50 ml 20%  Chypr.