Informace o nás 

 

Firma SAY International je rakouská firma, která byla založena s cílem vyplnit prázdné místo na trhu a uvést na něj parfémy špičkové kvality za dostupné  ceny a zároveň představit doposud nejštědřejší systém odměňování.
 

Sortiment SAY International nabízí doposud 99 starostlivě vybraných TOP vůní (62 dámských a 37 pánských). Vůně byly vybírány externími odborníky s mnohaletými zkušenostmi podle stritktních kritérií společnosti SAY International, která klade    vysoký důraz na čistotu a trvanlivost vůně. Vybrané vůně byly ohodnoceny špičkovým odborníkem schopným rozeznat běžným čichem nezjistitelné odchylky ve vůni (2% a méně).
 
Parfémy značky SAY International patří mezi parfémy třetí generace, kde se nabídka do maximální míry přizpůsobuje trhu a vytváří produkt dostupný široké veřejnosti a schopný vysoké konkurence. Systém, jakým se parfémy třetí generace dostávají k spotřebiteli, upřednostňuje osobní přístup k zákazníkovi a umožňuje členství  v klubu společnosti s maximálním využíváním všech finančních výhod, které SAY International poskytuje členům svého klubu.
 
Společnost  SAY International odměňuje nejen práci zaměstnanců a obchodních partnerů, ale i spokojenost a pochvalu spotřebitelů. Z jakého důvodu a jak je to možné?
Zřejmě jste už někdy poradili svému známému, doporučili mu dobrou věc. Co jste z toho měli vy? Možná vděčnost dotyčného, možná dobrý pocit, že jste někomu pomohli...
 

Tato společnost Vás odmění finančně za každého spokojeného zákazníka, kterému vy poradíte. 

Generální zastupitelstvo pro Slovenskou a Českou republiku Bratislava, Šintavská 12