Proč členství v klubu SAY

  • Chcete se stát finančně nezávislými?
  • Chcete pomoc a nebýt na to sami?
  • Chcete vydělávat tolik, kolik budete vy sami chtít?
  • I kdyby jste nic nechtěli dělat, chcete minimálně ušetřit?
  • Nebo chcete dokonce i Vy sami pomáhat ostatním?

Každá firma s parfémy si vedla a vede dobře ... první rok a půl jde firma mírně nahoru a pak následuje prudký rozmach ... Firma SAY měla v srpnu na území ČR cca 500 spolupracovníků ...další týden už cca 600 spolupracovníků a koncem roku 2008 má 2100 registrovaných členů klubu. Odhaduji, že tak za 3 roky to bude možná kolem půl milionu spokojených zákazníků a členů klubu. Můžete si vybrat, jestli o tom chcete pouze vědět a nebo se toho i zúčastnit. Já jsem si vybrala zúčastnit se a s kvalitním parfémem ještě také vydělat ke spokojenosti všech. Ráda Vám s tím pomohu.

Nejde tady o žádné shánění lidí !

Na základní škole nás učili násobit dvěma.

2, 4, 8, 16, 32, 64, 128, 256, 512, 1024, 2048, 4096 

Jak jistě jste si všimli, je to pouhé násobení dvěma a napsala jsem pouze 12 čísel.

Co to znamená? Je to příklad, co by se dělo, kdybyste sehnali pouze 2 lidi za celý život a ti další by udělali to samé. Je to 12 měsíců, tedy 1 rok. Já registruji nové zájemce do řad pod sebou, takže ještě pomáhám ostatním lidem, kteří se přidají. Myslím, že  nikomu z nás by nevadilo vydělávat navíc ke svému platu třeba jen 5.000,- Kč měsíčně, ale podívejte se o pár řádek výše. Pouze 2 lidi  za celý život a vytrvat 1 rok a sami poznáte. Počet 8190 lidí by Vám pravděpodobně zajistil větší plat než má většina lidí kolem  nás. Jen nabízím tuto možnost. I kdybyste neměli vydělat své krásné peníze, stojí za to jen to zkusit a koupit si pro sebe kvalitní parfém. Sami pak přijdete na to, že to funguje!

 

Třeba si jednou koupíte parfém pro sebe, jednou pro maminku, tatínka, syna, dceru, přítele, přítelkyni, známého, kamaráda, kamarádku, co myslíte, že udělají oni, až se přesvědčí o kvalitě? Že by měli zájem s spolupráci? Vám stačí registrovat klidně 2 lidi  za celý život, ale myslím, že pokud se budete snažit, tak zvládnete daleko více. Je opravdu krásný pocit, když Vám přijde   výplata. I když je malá, tak potěší, ale máte jednu jistotu! Výplata se bude každý měsíc zvyšovat. I když nebudete fyzicky přítomni a  nebudete se tomu třeba měsíc věnovat, tak ostatní lidé třeba ano a o tom to celé je. Nebýt závislý na fyzické přítomnosti u práce.

Jeden moudý muž kdysi řekl, že by měl raději 1 procento z úsilí jednoho sta lidí než 100 % ze svého vlastního úsilí. Finta je v tom, že těch lidí bude více než 100 a že nebudou pracovat na 1%, ale třeba každý na 30% a na několik tisíc procent jeden člověk pracovat  nemůže.

 

Proč se zapojit do marketingu ?

Důvod je jedinný, proto, že si chceme vylepšit životní úroveň a zajistit se na stáří.

Stále více lidí začíná reálně uvažovat a stále více lidí vidí svou možnost finančního zajištění v síťovém marketingu. Náklady na   rozvíjení vlastní sítě jsou  zanedbatelné a je to nejlepší věc na začátek, která Vám může přinášet i větší zisk, než kdybyste investovali statisíce do své firmy nebo když byste stále  více a více pracovali.